EOS Yazılım

Eklemeli Üretime Yönelik EOS Yazılımı

EOS, CAD tasarım verilerinin hazırlanmasından iş hazırlığı ve kalite kontrole kadar Eklemeli Üretimdeki tüm süreç adımları için denenmiş ve test edilmiş yazılım çözümleri sunar.

Yeni nesil yazılım, üretim iş akışınıza tamamen entegre edilir.

EOSPRINT 2 – İş ve süreç yönetimi

EOS sistemleri için CAD verilerini optimize etme imkânı veren kullanımı kolay, açık ve üretken bir CAM aracıdır.
EOS ParameterEditor modülü, EOSPRINT’in bir parçası olup uygulamaya özel optimizasyon için daha fazla özgürlük sağlayan benzersiz ortaya çıkarma stratejileri ve 258’e kadar parametre içeren büyük ve açık bir araç setini geliştiricilere sunar.

EOSYSTEM – Sistem ve çevre birim kontrolü

Sistem ve çevre birim kontrol yazılımı olan EOSYSTEM, kullanıcı gereksinimleriyle uyumlu hale getirilen bir kullanılabilirlik konsepti ile birleştirilmiş mükemmel uyumlu bir tasarıma sahiptir. Operatör, kullanımı kolay dokunmatik ekranla menüde hızlı bir şekilde gezinebilir.

EOSTATE – Süreç İzleme Paketi

Müşterilerin üretim ve kalite ile ilgili tüm verilere ilişkin gerçek zamanlı bir kalite güvencesi uygulamasına imkân veren otomatik ve akıllı bir çoklu izleme paketidir. EOSTATE; System, PowderBed, MeltPool ve ExposureOT (optik tomografi) olmak üzere dört farklı izleme sisteminden oluşur.

EOSCONNECT – Endüstriyel düzeyde bağlantı

EOS Sistemleri IIoT’ye hazırdır ve dolaysız bir ağ geçidi olan EOSTATE Everywhere Server aracılığıyla mevcut IT altyapılarına entegre edilebilir. Makine ve üretim verileri gerçek zamanlı olarak toplanıp kullanıma hazır hale getirilebilir. EOS, verileri kontrol panelinde görselleştiren kullanımı kolay bir uygulama da sunar. Bu, kapsamlı ve kullanıcı dostu bir makine parkı izleme sistemine doğru atılan bir sonraki adımdır.