EOS Yazılım

Eklemeli Üretim İçin Veri Hazırlama ve Süreç Yazılımı

EOSPRINT 2: Yeni nesil iş ve süreç yönetim yazılımı

EOS sistemleri için, CAD verilerinize yönelik üretim parametreleri atayıp bunları optimize etmenizi sağlayan kullanımı kolay, açık ve üretken bir CAM aracıdır. Şu anda EOS M 290, EOS M 400 ve EOS M 400-4 için kullanılabilir.   > Daha fazlası

Güncel Versiyon: PSW 3.8 – Açık Parametrelerin Sağladığı Esneklik

Süreç yazılımı (PSW), EOS Sistemini kontrol eder. Ortaya çıkarma parametrelerinin her bir malzeme için değiştirilmesini sağlayan EOS ParameterEditor, PSW seçeneklerinden biridir. Yeni yazılım güncellemesi PSW 3.8, önceden ayarlanmış çeşitli süreç parametrelerinin, farklı parçaların özel gereksinimlerine uyacak şekilde optimize edilmesine imkan verir. Bu genişletilmiş ayar seçenekleri; sistemin üretkenliğini artırmak, maliyet tasarrufu yapmak veya parçaların kalitesini artırmak için parametrelerin gereksinimlere göre adım adım uyarlanmasına olanak verir.

Veri Hazırlama Yazılımı

Lazer sinterleme sırasında üretim sürecinin doğru ilerlemesinin ön koşulu, CAD verilerinin hazırlanması ve kontrol edilmesidir. Yönelim ve konumlandırma işleri, Magics RP gibi hızlı prototipleme yazılımları tarafından yapılır. Üretim süreci için gereken bileşen verileri, ya EOS’un HP araçları ya da Magics için mevcut olan BuildProcessor aracılığıyla katman verilerine dönüştürülür.

Procedure for data preparation