Teklif İste

3D Yazıcı ile Özel Üretim Makina Yapımı

EOS Katmanlı Üretim, makine üretimi yapan şirketlerin düşük maliyetle yüksek kalitede metal ve plastik parçalar üretebilmesini sağlıyor – sadece tek partiden oluşan üretimlerde bile.

 

EOS lazer sinterleme sistemleri, parçaların tek partiden oluşan küçük hacimlerde dahi düşük maliyetli üretilebilmesinde eşsizdir. Bu özellikle makine mühendisliği için büyük bir avantajdır: bu alanda müşteriye özel ve bireysel parçaların üretimi için artan bir talep vardır. Söz konusu parçalar çoğunlukla plastik yada metaldir. Bu parçaların küçük partiler halinde üretimi nadiren kazançlı olan karmaşık bir meseledir. Örneğin, enjeksiyon kalıbı aletleri genelde plastik parçaların üretimi için gereklidir. Bunlar ise pahalıdır ve çoğu zaman teslim tarihlerini etkiler.

 

EOS’un Katmanlı Üretim işlemi metal ve plastik lazer sinterleme üzerine kuruludur ve makine inşa eden şirketlere birçok avantaj sunar: direkt CAD datasını kullanarak neredeyse bir gecede karmaşık parçalar üretebilirler. Hiçbir alet gereksinimi olmadan kısa sürede değişiklikler yapabilmek de mümkündür.

 

EOS teknolojisi, parçaları üretirken kullanıcılara maksimum özgürlük sunar. Katmanlı yapı, kullanılan malzemenin belirli bir amaçla uygulanabilmesini ve bu sayede gayet hafif ve dayanıklı parçaların üretilebilmesini mümkün kılar. Bu sayede menteşeler, hava kanalları ve sıvı hatları gibi fonksiyonlar dahi birleştirilebilir.

 

EOS, müşterilerinin farklı isteklerini karşılamak adına, yüksek performanslı materyallerden oluşan geniş bir portföy geliştirmiştir. Neredeyse teslim süresi olmadan yedek parça üretimi de mümkündür. Bu materyaller herhangi bir zaman kısıtlaması olmaksızın kullanıma uygundur. 

Paylaş:

Haberler

3D yazıcılar yaygınlaşıyor

Üç boyutlu uretimi mumkun kilan 3D yazıcılar, seker. cikolata, ev,…

3ddt Yenilendi!

Yorum ve Onerilerinizi posta@3ddt,com.tr adresine bekliyoruz. Tesekkurler