Teklif İste

Havacılık İç Aksamlar

EOS Katmanlı Üretim havacılık şirketlerinin kabin ve kokpit ekipmanı için kişiye özel, yüksek kaliteli parçaları üretebilmesini sağlıyor.

EOS Katmanlı Üretim’in çözümleri kabin ve kokpit ekipmanı üreten havacılık şirketleri için yeni olasılıklar üretiyor. Sıhhi veya besin sağlayan alanlar için parçalar da dahil olmak üzere, yüksek kaliteli Ti64 titanyumdan yapılan hafif kemer tokaları, dayanıklı plastikten yapılan havalandırma sistemi ve ısıtma elemanları, kablo kanalları ve yükleme sistemleri EOS lazer sinterleme teknolojisi kullanılarak çabuk ve düşük maliyetle üretilebilir.

EOS Katmanlı Üretim konsepti kullanıcılara ürün tasarımı ve üretiminde maksimum esneklik sağlıyor. Modifiye edilmiş, geliştirilmiş ve yedek parçaların anında seri üretimini sağlıyor. Bu, yenilemeler veya özel tasarlanmış iç parçalar, VIP çözümler gibi, yararlanılabilir havacılık-endeksli-kişiselleştirme ihtiyaçlarını tamamen karşılıyor. Tek parçadan oluşan üretimler dahi ek bir maliyete sebep olmuyor. Bu ise çok sayıda yedek parça versiyonlarının depolanma gerekliliğini ve maliyetini azaltıyor. Havacılık şirketleri yenilikçi EOS lazer sinterleme sistemini kullanarak kabin ve kokpit ekipmanının tasarımı ve üretimi için başarılı ve sürdürülebilir stratejiler uygulayabilir.

Paylaş:

Haberler

3D yazıcılar yaygınlaşıyor

Üç boyutlu uretimi mumkun kilan 3D yazıcılar, seker. cikolata, ev,…

3ddt Yenilendi!

Yorum ve Onerilerinizi posta@3ddt,com.tr adresine bekliyoruz. Tesekkurler