Teklif İste

Tüketim Malları - 3D Yazıcı

Katkı İmalatı parçalarının tüketim malları sektöründeki başlıca kullanım alanlarından biri prototip ve model üretimidir.   Sonuçta modeller ve prototipler, şirketlerin ürünlerini piyasaya daha çabuk çıkarmalarına yardımcı olabilir ki, bu daha yavaş hareket edenlere göre rekabet avantajıyla kar sağlayabildikleri anlamına gelir.

Modellerin kullanım alanları ise çok kapsamlıdır.  Örneğin müşterilerimiz, hem tüketicilerle hem de alıcılarla piyasa araştırması yapmak için birtakım modeller kullanmaktadırlar.  AM parçaları doğrudan CAD datalarından hızla ve kolaylıkla hazırlanabildiği için tam ürünlerdeki ve bileşen parçalardaki yinelenen testlerde kullanılabilmektedir.  Aynı zamanda uygunluğu, biçimi ve işlevi test etmek için de kullanılır.

3DDT, tüketim malı imalatçıları için üretim hattı yapılırken ve hazırlanırken kullanılan birçok parça seti de yapmıştır.  Bileşenlerle üretim hattını boşaltmak, müşterinin tam üretime geçmeden önce hattı verimli bir biçimde oluşturmasını ve test etmesini mümkün kılar.

Modeller boyanıp, son halleri verilebilir ve daha sonra da seri üretimli ürünler hazır hale gelmeden önce kutu fotoğrafları gibi birtakım pazarlama gereksinimleri için kullanılabilir.

Bir ürünü – ister önde gelen bir perakendecinin alıcısına ister finansman sağlamak için bir yatırımcıya - satarken alıcının veya yatırımcının dokunabildiği veya deneyebildiği bir şey, çizgilerden çok daha güçlü bir mesaj taşır.  Ürünlerimiz satış araçları olarak kullanılır ve çeşitli vesilelerle Dragons’ Den programında (başarıyla!) yer almıştır.

İmalatçıların yanı sıra – tasarımlarını test etmek için Katkı İmalatı süreçlerinin faydalarını ilk görenlerden ve benimseyenlerden oluşan bir grup olan - çok sayıda ürün tasarım danışmanıyla da çalışıyoruz.  Katkı İmalatı, optimal tasarıma ulaşması için tasarımcıya herhangi sayıda tekrar edilebilecek hızlı prototipler sunar.

Pahalı enjeksiyon kalıplarına yatırım yapmadan kaliteli parçalar üretebilmek Katkı İmalatının kilit avantajlarından biridir. Örnekolay çalışmaları sayfamızı ziyaret ediniz ve arama kutusundan Tüketim Malları Örnekolay Çalışmaları’nı arayınız.

Paylaş:

Haberler

3D yazıcılar yaygınlaşıyor

Üç boyutlu uretimi mumkun kilan 3D yazıcılar, seker. cikolata, ev,…

3ddt Yenilendi!

Yorum ve Onerilerinizi posta@3ddt,com.tr adresine bekliyoruz. Tesekkurler