fbpx

Eklemeli İmalat

Eklemeli Üretim

Eklemeli Üretim, DMLS’den (Direct Metal Laser Sintering), SLS(Selective Laser Sintering) parçalarını doğrudan 3D CAD verilerinden hızlı, esnek ve uygun maliyetli bir biçimde üretmeyi mümkün kılar. 3 Boyutlu baskılama ve eklemeli imalat görevlerinizi yenilikçi bir yoldan gerçekleştirmenize yardımcı olan bir teknolojidir.

Metal Eklemeli Üretim

Geniş kapsamlı bir kalitesi test edilmiş malzeme yelpazesi: Eklemeli Üretim kullanılarak DMLS’den (Direct Metal Laser Sintering) optimum ürün özellikleri elde etmeye yönelik EOS 3d metal baskı tozu malzemeleri EOS, Metal Eklemeli Üretim kullanılarak doğrudan metal lazer sinterleme (DMLS) açısından çok yüksek seviyede bir malzeme uzmanlığına ve kapsamlı birçok yönlü metal portföyüne sahiptir. Malzemelerimizin, sistemlerimizin ve süreç parametrelerimizin mükemmel uyumlu olması, tanımlanmış özellik profillerinin kusursuz olarak tekrarlanmasını sağlar. Ayrıca EOS, yüksek teknoloji malzemelerini müşterilerin özel gereksinimlerine göre sürekli geliştirmektedir.

EOS, DLMS (Direct Metal Laser Sintering) kullanılarak metal bileşenlerin üretilmesi için alüminyum, yüksek dayanımlı ve yüksek nitelikli çelikten titanyum, nikel ve kobalt krom alaşımlarına kadar uzanan kapsamlı bir metal tozları yelpazesi sunar. Böylece metal 3d baskı ile son derece kişiye özel hazırlanan ürünler, olağanüstü kalitede üretilebilir.

Malzemeler seçimi aşamasında yoğun tavsiye ve destek sağlamaktan çok mutlu oluruz. Böylece; tasarım, geliştirme ve üretim hedeflerinizi 3 boyutlu baskılama ve eklemeli imalat için uzun yıllara dayanan deneyimimizden ve yüksek nitelikli, kapsamlı olarak kalitesi test edilmiş malzemelerimizden faydalanabilirsiniz.

DLMS (Direct Metal Laser Sintering);

  • Malzeme uzmanlığımız, 20 yılı aşkın bir süredir sürekli gelişmiştir.
  • Mükemmel sonuçlar elde etmek için malzemeler, sistemler ve süreç parametreleri uyumlu hale getirilmiştir
  • Tasarım ve geliştirme açısından çok yüksek derecede esneklik
  • Uyumlu malzemeler, gereken ürün özellik profillerini ideal şekilde destekler
  • EOS malzemeleri 3d metal baskı gereksinimlerin çoğunu karşılayabilir
  • Verimli üretim süreçleri ve yüksek teknoloji malzemeler, yenilikçi bileşenlerin en yüksek endüstri standartlarına göre ekonomik olarak üretilmesine imkân verir