fbpx

Sanayi

EOS Eklemeli İmalat ile Üretilen Kompleks Özel Makine Ekipmanları

EOS Plastik 3d yazıcı Katmanlı İmalat, makine yapım şirketlerinin yüksek kaliteli metal ve plastik parçaları düşük maliyetle, hatta bir parti boyutuna kadar üretmelerini sağlar.

EOS Plastic 3d yazıcının lazer sinterleme sistemleri, bileşenlerin tek bir parti boyutuna kadar küçük hacimlerde maliyet etkin bir şekilde üretilmesini sağlamada benzersizdir. Bu, özellikle makine mühendisliğinde büyük bir avantajdır: burada müşteriye özel bileşenler ve bireysel parça üretimi için artan bir talep vardır. Söz konusu bileşenler esas olarak plastik veya metaldir. Bu bileşenlerin küçük partiler halinde üretimi, nadiren karlı olan karmaşık bir konudur. Örneğin, plastik bileşenlerin üretimi için genellikle enjeksiyon kalıplama aletleri gereklidir. Bunlar pahalıdır ve genellikle teslimat tarihlerini etkiler. 

 

EOSPlastic 3d yazıcının Eklemeli Üretim süreci, metal ve plastik lazer sinterlemeyi temel alır ve makine yapım şirketlerine sayısız avantaj sunar: EOS (Özel Makineler). Bu, CAD yapı verilerini doğrudan kullanarak neredeyse bir gecede karmaşık bileşenler üretebilecekleri anlamına gelir. Alet gerektirmeden kısa sürede değişiklik yapmak da mümkündür.

 

EOS teknolojisi, bileşenleri oluştururken kullanıcılara maksimum özgürlük sunar. Katmanlı yapı, malzemeyi hedeflenen bir şekilde uygulamayı ve dolayısıyla çok hafif ve yine de sert bileşenler üretmeyi mümkün kılar. Bunlar menteşeler, hava kanalları veya sıvı hatları gibi işlevleri bile içerebilir.

 

EOS Plastic 3d yazıcı, müşterilerinin çeşitli taleplerini karşılamak için tasarlanmış geniş bir yüksek performanslı malzeme portföyü geliştirdi. Neredeyse hiç teslim süresi olmadan yedek parça üretmek de mümkündür. Bunlar ayrıca herhangi bir zaman kısıtlaması olmadan da mevcuttur.

Vaka Analizi
Saptırma Aynası
Daha iyi laser sinterleme tasarım çeşitleri için yüksek entegrasyonlu bileşenler
Santrifüj Yıkama Rotoru Rotolavit
Doğrudan üretilen parçalar teçhizat maliyeti, teslimat süresi gibi faktörlere pozitif katkı sağlarken bölgesel farklılıklarla kolayca baş edebilmeyi sağlar.