fbpx

HAKKIMIZDA

3 Dimension Design Technologies LTD. Olarak;

3 Boyutlu yazıcı sektöründeki 14 yıllık Türkiye tecrübemiz ile 3D printer satın alacak olan müşterilerimize standart bir satış pazarlama firması yerine, daha çok danışmanlık firması yapısıyla hizmet vermeyi hedefliyoruz. Her 3B yazıcı satın alma projesine bir danışmanlık projesi olarak ele alıp “Doğru Makina, Doğru Müşteri” mantığı ile sonuçtan iki tarafında kazanması en önemli prensiblerimizdendir. Kendi kazanımlarımızın, müşterilerimizin başarısı olduğunun bilinciyle çalışmaktayız.

Biz Kimiz.

3 Dimension Design Technologies LTD. 2004 yılında ticari hayatına Londra’da Başladı. Hedefleri arasında yurt dışı piyasasına hizmet etmeyi, 3 Boyutlu yazıcı sektöründe ülke ihracatına katkı sağlamayı prensip edinerek, dahada güçlenip öncelikle Avrupa sonrasında Amerika piyasasına ihracat yapabilmek için 2005 yılında Türkiye’de faaliyetlerine başladı.

3DDT geçen bu süre zarfında sadece 3D yazıcı donanımı ile ilgili çalışmayı kendine prensip edinmiştir. Bu sayede 3 Boyutlu yazıcı piyasasına odaklanarak 3D yazıcı donanım hakkında müşterilerine daha iyi hizmet sunabilmektedir. Geçmiş tecrübelerinde onlarca farklı 3d yazıcı donanım firmasıyla çalışmış fakat müşterilerine en iyi 3 Boyutlu yazıcı sunmak için bu firmalar ile olan sözleşmelerini sonlandırmıştır.

12 yıldır Dünya 3D yazıcı sektöründe sıralamasını 1 numara olarak sabitleyen, EOS Gmbh firmasının distribütörlüğünü yapmaktadır. Tek marka distribütörlüğü 3DDT firmasına daha odaklanmış sattığı ürünü tanıyan, bununla beraber doğru müşteri doğru makine prensibine sadık kalarak çalışma ve müşterilerine en iyi hizmeti sunma imkanı vermiştir. Bunun yanında Avrupa ve Amerika’ya ihracat hedefi olan 3DDT LTD. firmamız, bu doğrultuda 2015 yılında Cad2Parts 3d yazıcı markasını oluşturarak semi profesyonel. Dünya piyasasında rekabet edebilecek bir 3D yazıcı olan mFACT 3D yazıcıyı dünya ve Türkiye piyasasına sunmaktan gurur duyar. 2011 yılı 2. çeyreğinde müşterilerinin eklemeli imalat hakkında daha fazla bilgi ve donanım sahibi olması, eğitim ve seminerlerine hız vermiştir. Büyükçekmece’deki yeni  yerinde seminer ve eğitim programları başlatmıştır.