fbpx

Sayfalar - Metaller

Metal Eklemeli Üretime Yönelik Sistemler ve Çözümler

Yüksek kaliteli metal prototiplerin ve nihai ürünlerin aletsiz üretimi EOS, endüstriyel Metal işleyen 3D yazıcı tüm süreç adımlarına yönelik sistemler, malzemeler, yazılım ve hizmetleri içeren kapsamlı bir portföy sunar.

EOS, Eklemeli Üretim Metal işleyen 3D yazıcı (DMLS) kullanılarak doğrudan metal lazer sinterleme (DMLS) açısından çok yüksek seviyede bir malzeme uzmanlığına ve kapsamlı birçok yönlü metal portföyüne sahiptir. Malzemelerimizin, sistemlerimizin ve süreç parametrelerimizin mükemmel uyumlu olması, tanımlanmış özellik profillerinin kusursuz olarak tekrarlanmasını sağlar. Ayrıca EOS, yüksek teknoloji malzemelerini müşterilerin özel gereksinimlerine göre sürekli geliştirmektedir.

EOS, DMLS (Doğrudan Metal Lazer Sinterleme) kullanılarak metal bileşenlerin üretilmesi için alüminyum, yüksek dayanımlı ve yüksek nitelikli çelikten titanyum, nikel ve kobalt krom alaşımlarına kadar uzanan kapsamlı bir metal tozları yelpazesi sunar. Böylece son derece kişiye özel hazırlanan ürünler, olağanüstü kalitede üretilebilir. Malzemeler seçimi aşamasında yoğun tavsiye ve destek sağlamaktan çok mutlu oluruz. Böylece; tasarım, geliştirme ve üretim hedeflerinizi karşılamak için uzun yıllara dayanan deneyimimizden ve yüksek nitelikli, kapsamlı olarak kalitesi test edilmiş malzemelerimizden faydalanabilirsiniz.

Metal Üretimine Yönelik Sistemler ve Ekipmanlar
EOS Metal 3D Yazıcı
EOS Metal 3D Yazıcı

Eklemeli üretim için sistemler ve çözümler, metal malzemeden yüksek kaliteli prototiplerin ve son ürünlerin üretimi

 Eklemeli İmalat ve Metal Malzemeleri
EOS Metal 3D Malzeme
Metal 3D Malzeme

Yüksek kaliteli test edilmiş metal tozu seçimi. Eklemeli İmalattan optimum ürün özellikleri için EOS 3d yazıcı malzemeleri